Wialon Hosting Premium (1 urządzenie)

255,00 zł
Brutto
Czas dostępu do pakietu
Ilość
Dostępne

  • W cenie usługi wysyłki zawarte jest ubezpieczenie paczki W cenie usługi wysyłki zawarte jest ubezpieczenie paczki
  • Towar wysyłamy do 24 godzin od zamówienia. Zamówienia do godziny 12:00 są realizowane w ten sam dzień. Towar wysyłamy do 24 godzin od zamówienia. Zamówienia do godziny 12:00 są realizowane w ten sam dzień.

Oferta dla wymagających

Wialon Hosting PREMIUM - kontroluj swój pojazd na bieżąco!

Platforma Wialon Hosting to praktyczny i łatwy w użytku system monitorujący. Dzięki dużej funkcjonalności użytkownik jest w stanie kontrolować swój pojazd poprzez możliwość lokalizacji, sprawdzenie eksploatacji jak i dokumentowania ważnych informacji związanych z monitoringiem jazdy pojazdu.

We współpracy z firmą Gurtam oferujemy Wialon Hosting - platformę monitorującą obiekty. System pozwala klientom indywidualnym oraz małym firmom skorzystać z wielu możliwości:

Informacja o precyzyjnym położeniu monitorowanego pojazdu lub obiektu— system przekazuje dokładną lokalizację wyposażonych w lokalizator GPS pojazdów, dzięki czemu możliwe jest szczegółowe ich śledzenie na trasie lub w przypadku kradzieży.

Lokalizacja, prędkość oraz kierunek pojazdu on-line — dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może sprawdzić te informacje w dowolnym miejscu — wystarczy, że posiada połączenie z Internetem.

Logowanie poprzez interfejs WWW i dostęp do aplikacji mobilnych — rozwiązanie niezwykle proste i przyjazne dla każdego użytkownika. Łatwy dostęp do systemu sprawia, że sprawdzenie potrzebnych informacji dotyczących lokalizacji nie zajmuje wiele czasu.

Wizualizacja tras na dostępnych mapach— aplikacja jest wyposażona w aktualne mapy, obejmujące cały świat. Dzięki danym dostarczanym przez lokalizator opracowuje czytelne dla użytkownika trasy, obrazujące realne przemieszczanie się monitorowanych pojazdów.

Eksport danych i raportów do pliku Excel lub PDF — wyjątkowo przydatna funkcja, dzięki której prowadzenie dokumentacji pojazdu staje się o wiele łatwiejsze. Aplikacja przenosi wszystkie ważne informacje związane z monitoringiem i kontrolą paliwa do popularnych programów, umożliwiających tworzenie przejrzystych zestawień i statystyk.

Dostęp do historii przebytych tras — dzięki tej funkcji można z łatwością sprawdzić dane sprzed paru dni lub miesięcy. Aplikacja pamięta wszystkie zapisane w niej trasy ustalone przez lokalizację GPS i odszukanie interesujących danych nie stanowi żadnego problemu.

Historia

Historia przebytej trasy

Powiadomienie o przychodzących alarmach — system wysyła SMS-y z powiadomieniami, jeśli lokalizator GPS zaalarmuje z powodu działań niezgodnych z ustaleniami. Przykładowo, jeśli monitorowany pojazd przekroczy dozwoloną prędkość, użytkownik natychmiast się o tym dowie za pomocą wiadomości tekstowej.

Możliwość udostępniania tras innym — każdą opracowaną i przebytą trasę można z łatwością udostępnić członkom rodziny lub współpracownikom

Powiadomienia mail o przekroczeniach zadanych parametrów — użytkownik otrzymuje na swoją skrzynkę e-mailową informacje odnośnie przekroczenia wyznaczonych wartości, dotyczących ustalonej prędkości i trasy, a także kontroli paliwa.

Tworzenie geostref – przekraczając obszary interesujące klienta (geostrefy) użytkownik dostaje o tym powiadomienie.

Geostrefa

Geostrefa

Zapewnienie zbierania i przetwarzania danych z urządzeń — system bezbłędnie zarządza wszystkimi urządzeniami, które zostały z nim zintegrowane. Baza zintegrowanych urządzeń liczy ponad 1000 modeli różnych producentów. Większość urządzeń sprzedawanych w serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych jest zintegrowana z naszym rozwiązaniem.

Możliwość zarządzania wieloma urządzeniami — system umożliwia monitorowanie wielu pojazdów, bliskich lub współpracowników jednocześnie, ponieważ można z nim połączyć wiele urządzeń.

Pełne wsparcie – wszystkim klientom oferujemy wsparcie techniczne.

 

 

Pakiet z funkcjami premium:

historia danych przechowywana do 90 dni

możliwość wprowadzenia do systemu nieograniczonej ilości kierowców

możliwość tworzenia i edycji NIEOGRANICZONEJ ilości geostref – przekraczając obszary interesujące klienta (geostrefy) użytkownik dostaje o tym powiadomienie

możliwość utworzenia i edycji NIEOGRANICZONEJ ilości powiadomień – wiadomości (np.: wjazd pojazdu do geostrefy, przekroczenie prędkości, naciśnięcie przycisku SOS) wysyłane są na aplikację mobilną bądź na e-maila

możliwość generowania NIEOGRANICZONEJ ilości raportów parametrów pracy pojazdu

czujniki służące do monitorowania pracy urządzeń pojazdu (np. włączony silnik, obroty, ilość paliwa itp.)

stworzenie 500 tras w systemie - trasa jest zbiorem punktów kontrolnych, z których każda charakteryzuje się umieszczeniem na mapie. Dzięki temu użytkownik systemu może stworzyć swoją wybraną trasę i kontrolować postępy w jej pokonywaniu (np. można sprawdzać jaki procent drogi został pokonany przez kierowcę na danej trasie)

iDriveSafe - aplikacja stworzona do kontroli i analizy stylu jazdy użytkownika pojazdu. Urządzenie umieszczone w aucie, połączone z systemem Wialon Hosting, umożliwia zweryfikowanie zachowania kierowcy podczas jazdy. Właściciel pojazdu może stwierdzić, czy kierowcy mają tendencję do agresywnego zachowania na drodze dzięki pomiarowi ostrych skrętów, hamowań i przyspieszeń. 

#WP
2000 Sztuk

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Wialon Hosting Premium (1...

Od 255,00 zł

Oferta dla wymagających

Wialon Hosting PREMIUM - kontroluj swój pojazd na bieżąco!

Platforma...

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wialon Hosting Premium (1 urządzenie)

Oferta dla wymagających

Wialon Hosting PREMIUM - kontroluj swój pojazd na bieżąco!

Platforma Wialon Hosting to praktyczny i łatwy w użytku system monitorujący. Dzięki dużej funkcjonalności użytkownik jest w stanie kontrolować swój pojazd poprzez możliwość lokalizacji, sprawdzenie eksploatacji jak i dokumentowania ważnych informacji związanych z monitoringiem jazdy pojazdu.

Napisz swoją opinię