DIAGOMATIC

Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za cel realizację idei, jaką jest pomaganie ludziom w najważniejszych dziedzinach ich życia. Jeżeli interesują Państwa rozwiązania innowacyjne, sprawdzone oraz przede wszystkim skuteczne, to miło nam poinformować, iż dobrze trafiliście.

Obecnie, gdy technologia i rozwój cywilizacyjny idą do przodu w zawrotnym tempie, nie jesteśmy w stanie zadbać samodzielne o wiele spraw, ponieważ często brakuje nam na nie czasu. Dlatego też naszą misją stało się połączenie jednego z drugim: korzystając z nowoczesnych technologii, oferujemy Państwu nasz czas. Za naszym pośrednictwem możecie zatroszczyć się o wiele dziedzin życia – od związanych z motoryzacją, podróżami i biznesem, po te dotyczące domu i rodziny.

Oferowane przez nas rozwiązania wykorzystują aplikacje na smartfony, dedykowane urządzenia telemetryczne oraz pracujące w trybie 24/7 Call Center. Przy realizacji oferowanych przez nas usług wykorzystujemy zaawansowane technologie z zakresu informatyki, telematyki i telemetrii. Na wysoką jakość naszych usług wpływa fakt, iż współpracujemy z czołowymi producentami nadajników GSM, dostawcami usług teleinformatycznych, firmami telekomunikacyjnymi, ubezpieczycielami, przedsiębiorstwami logistycznymi i turystycznymi.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo między innymi aplikacje dla: biznesu, podróżujących, motoryzacji, domu i zdrowia, sportu i turystyki oraz rolnictwa.

TOPFLY tech

TOPFLY tech oferuje produkty zaawansowane technologicznie z zakresu informatyki, telematyki i telemetrii. Nasze produkty są przeznaczone przede wszystkim dla osób dbających o siebie i swoich pracowników.

TOPFLY tech oferuje klientom na całym świecie system pozwalający monitorować lokalizację pojazdu na mapie online, tworzyć własne raporty o przebytych trasach i kontrolować zużycie paliwa, a także czas pracy kierowców. Dzięki oferowanym urządzeniom telemetrycznym pracującym w trybie 24/7 będziesz na stałe w kontakcie ze swoim pojazdem.

Firma znajduję się w Rm 409, Scientific Research Building, Tsinghua Hi-Tech Park, Hi-tech Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny.