Dostawa

Dla zamówień od 350 zł przesyłka GRATIS!

Ceny:

do 350 zł : 

Paczka 48- Przesyłka kurierska - 8,79 zł

Paczka 48 - Płatność przy odbiorze - 9,90 zł

od 350 zł :

Paczka48 - 0,00 zł

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy kupna towaru zakupionego w sklepie internetowym Diagomatic (www.topflytech.pl) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie do 14 dni, na adres: 

DIAGOMATIC Sp. z o.o.

ul. Solidarności 9

15-751 Białystok

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Zamawiającego.

 Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli Zamawiający zdjął opakowanie (np. folię chroniącą wyświetlacz) lub plomby zabezpieczające towar.

Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny zamawianego towaru, nastąpi niezwłocznie, nie później niż 14 dni od daty otrzymania towaru, poprzez uznanie rachunku karty płatniczej lub w przypadku e-przelewu rachunku bankowego, użytej we wcześniejszej transakcji zakupu tego towaru, lub poprzez wykonanie przelewu na wskazane przez Zamawiającego konto.